O mnie

Adwokat Przemysław Kobel

Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie, filia w Biłgoraju założona została przez Adwokata Przemysława Kobel. Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz osób fizycznych oraz prawnych. Klienci reprezentowani są we wszelkiego rodzaju sporach zarówno sądowych jak i pozasądowych.

Adwokat Przemysław Kobel odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie od 2014 roku. Adwokat Przemysław Kobel doświadczenie oraz praktykę zawodową zdobywał w renomowanej kancelarii adwokackiej, której siedziba znajduje się centrum Warszawy oraz istnieje na rynku usług prawnych od początku lat 90 – tych ubiegłego stulecia.

Kancelaria Adwokacka gwarantuje rzetelne i fachowe podejście do powierzonych jej spraw. W pracy kieruje się najwyższymi standardami etycznymi, dzięki czemu jako adwokat zapewnia klientom pełen komfort w realizowaniu swoich celów życiowych jak i biznesowych. Moją intencją jest oferowanie klientom najlepszych rozwiązań stawianych przede mną zadań. Stawiam na zaufanie, profesjonalizm, zaangażowane oraz efektywną komunikację. Poświęcam się pracy na rzecz moich klientów.